packit_torba_na lunch-idealnyprezent

PackIt pasuje do Twojego stylu

Lubimy i chcemy jeść zdrowe i wartościowe jedzenie. Przygotuj i zabierz ze sobą, to co lubisz najbardziej.

Chyba każdy już się przekonał, że nie da się być produktywnym jedząc fastfood. Mówi się, że jesteśmy tym co jemy. Teraz można chyba też powiedzieć, pokaż mi co jesz, a powiem ci kim jesteś. To fajnie, że możemy kreować swój wizerunek, również przez to co jemy i jak.

W pracy, w szkole czy na uczelni spędzamy większość dnia, dlatego przygotuj lunch w domu i zabierz go w torbie termicznej, która utrzyma świeżość przez cały dzień. To oszczędność czasu, zdrowia i pieniędzy.

Wystarczy, że wieczorem włożysz do zamrażarki torbę termiczną na lunch PackIt, wyjmiesz ją rano i spakujesz sałatkę, kanapki, koktajl. Ściany torby zamarzają i nie potrzebujesz dodatkowych opakowań na lód. Możesz napełnić swoją torbę na lunch przekąskami i napojami, które dadzą Ci energię na cały dzień. Torba PackIt będzie chłodna od rannych wykładów do popołudniowych treningów.

Pakujesz lunch dla bliskich? Pomyśl jak będzie im miło, gdy znajdą w torbie niespodziankę. Zaskocz ich. Takie niespodzianki jak np. liścik lub coś ekstra na deser sprawią, że nawet najtrudniejszy i najdłuższy dzień w pracy czy w szkole stanie się milszy. Pamiętaj, najmniejsze gesty, znaczą najwięcej.

Po posiłku możesz złożyć torbę na płasko i schować do plecaka lub torebki. Nie zajmie więcej miejsca niż notatnik.

Styl jest dla ciebie ważny?

Zaaranżuj przestrzeń, w której pracujesz tak, aby wyrażała Twój styl. Wybierz jeden przedmiot np. torbę na lunch i dobierz do niego dodatki. Znalezienie odpowiednich akcesoriów, które pasują do Twojego stylu, nie będzie trudne, gdy zdecydujesz, jaki motyw zamierzasz wybrać. Pastele, gwiazdki a może kropki czyli Polka Dots? Z łatwością znajdziesz kubek, podkładkę na biurko, kubek na długopisy czy ołówki z wybranym motywem lub w kolorze, który podkreśli twój styl.

Kup, to co lubisz najbardziej na www.zabierzkoniecznie.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *