prezenty-dla-firm-idealnyprezent

Prezent dla prezesa i nie tylko

Ile razy w ciągu dnia szukasz czegoś do pisania na biurku? Każdy szuka, dlatego długopis, pióro czy ołówek to zawsze trafiony prezent. Chcesz zaskoczyć klientów?

Wybierz długopis McGyvera. Wiele przydatnych funkcji  – sam nie wiesz kiedy będzie ci potrzebna np.

dlugopis_wielozadaniowy_troika-idealnyprezent
Długopis wielozadaniowy Troika

poziomica, czy linijka. Potrzebujesz wkrętaka i nie masz swojej magicznej skrzyni z narzędziami przy sobie? A może potrzebujesz specjalnego rysika do obsługi ekranu bezdotykowego? Większość gadżetów tego typu, przypomina tandetne zabawki, ale nie ten, który my znaleźliśmy. Wykonany z lakierowanego mosiądzu, przetrwa groźny upadek z biurka i do tego dobrze leży w dłoni. Gadżet godny majsterkowicza, który ceni wysoką jakość i wyszukane wzornictwo. Zauważyliśmy, że dobre długopisy rzadziej gubimy. Lubimy nimi pisać, notować i pilnujemy ich jak skarbu.

dlugopis_pioro_balmain-idealnyprezent
komplet do pisania marki Balmain

 

Na biurku prezesa pięknie będzie się prezentować zestaw długopis z piórem – najlepiej sygnowane logo ekskluzywnej marki, o wyjątkowym, zastrzeżonym wzorze. Pomyśl o takim prezencie, jeśli chcesz zapaść głęboko w pamięć wyjątkowego klienta. Długopisy dla swoich klientów zamówisz na stronie www.redbird.pl. Dodatkowo możesz też zamówić grawer z logo swojej firmy.

Jeśli twój klient troszczy się o środowisko naturalne pomyśl o ołówkach w naturalnej drewnianej osłonie. A może zestaw kredek w surowej oprawie z drewna, w komplecie z temperówką?

 

Nie wiesz dalej co wybrać? Niech los podejmie ją za ciebie. Rzuć kośćmi. Komplet 2 metalowych kości, które pomogą podjąć trudną decyzję, a dokładniej 36 decyzji. Gadżet możesz fajnie obrendować nie tylko logo swojej marki. Znajdzie się miejsce na adres strony www lub telefon. Kupisz go tutaj.

kosci_decyzyjne_bullet=idealnyprezent

Szukasz prezentów dla swoich klientów? Zobacz co jeszcze może się im przydać.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *